natuurlijk avontuurlijk
 

Ons team schooljaar 2023-2024

 
Directeur  Adjunct directeur    

Ans Hermans - Lenders
a.hermans@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 1-2a      

Debby Vos - Hermans
d.vos@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Esther Vrenken
e.vrenken@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 1-2b      

Nicki Geurts
n.geurts@meerderweert.nl
ma - di - do - vrij

 

Yolande de Lucht
y.delucht@meerderweert.nl
woe

 

Kim van der Doelen
k.vanderdoelen@meerderweert.nl
di - do

 
 
Groep 1-2c      

Mieke Renders - Van Der Asdonk
m.renders@meerderweert.nl    
ma - do - vrij

 

Lenie Smeets
l.smeets@meerderweert.nl
di - woe

 
   
Groep 3a      

Chantal van Goor - Gijsen
c.vangoor@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Femke de Wit
f.dewit@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 3b      

Tiny Jonkers - Stienen
t.jonkers@meerderweert.nl
ma - do - vrij

 

Linda Broods
l.broods@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 4      

Maartje de Wit - van Hoef
m.dewit@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
woe - do - vrij

 

Femke de Wit
f.dewit@meerderweert.nl
ma - woe

 
 
Groep 5      

Liesbeth Willems
l.willems@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 

Tonny Kessels - de Vries
t.kessels@meerderweert.nl
woe - do

 
   
Groep 6a      

Gun Holtackers
g.holtackers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 
     
Groep 6b      

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Nelly Jacobs - Kusters
(tijdelijk afwezig)
n.jacobs@meerderweert.nl
woe - do

Merel Huijsmans (vervanging voor Nelly)
m.huijsmans@meerderweert.nl
woe - do - vrij

 
 
Groep 7a      

Danique Creemers
d.creemers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 

 

 
 
Groep 7b      

Wendy Smolenaers - Gielen
w.smolenaers@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Marisa Smeets
m.smeets@meerderweert.nl
ma-do-vrij

 

Ellen Camp - Kurvers
e.kurvers@meerderweert.nl
(zwangerschapsverlof)

 
 
Groep 8      

Melanie Bisschops
m.bisschops@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 

Hans Goijens
h.goijens@meerderweert.nl
ma - vrij

 

 
 
Intern begeleiders      

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
di - woe - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Conciërge Administratief medewerkster    

Frans Maas
f.maas@meerderweert.nl
di - woe

 

Wilma Willekens - Verheijden
w.willekens@meerderweert.nl
ma - di - woe (ochtenden)

 
   
 

Ons team schooljaar 2024-2025

 
Directeur  Adjunct directeur    

Ans Hermans - Lenders
a.hermans@meerderweert.nl
ma - di - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Druppelgroep      

Femke de Wit
f.dewit@meerderweert.nl
ma-di-woe-do

 
     
Groep 1-2a      

Tiny Jonkers - Stienen
t.jonkers@meerderweert.nl
ma - vrij

 

Esther Vrenken
e.vrenken@meerderweert.nl
di - woe - do

 
   
Groep 1-2b      

Nicki Geurts
n.geurts@meerderweert.nl
ma - di - do - vrij

 

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
woe

 


 
 
Groep 1-2c      

Mieke Renders - Van Der Asdonk
m.renders@meerderweert.nl    
di(om de week) - woe - do 

 

Debby Vos - Hermans
d.vos@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 
   
Groep 3a      

Chantal van Goor - Gijsen
c.vangoor@meerderweert.nl
di - woe - do

 

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
ma - di - vrij

 
   
Groep 3b      

Maartje de Wit - van Hoef
m.dewit@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 4      

Liesbeth Willems
l.willems@meerderweert.nl
ma - do - vrij

 

Tonny Kessels - de Vries
t.kessels@meerderweert.nl
di - woe

 

 
 
Groep 5      

Gun Holtackers
g.holtackers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 


 
   
Groep 6      

Wendy Smolenaers - Gielen
w.smolenaers@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Merel Huijsmans (vervanging voor Nelly)
m.huijsmans@meerderweert.nl
woe - do - vrij

 

Nelly Jacobs
n.jacobs@meerderweert.nl
(tijdelijk afwezig)

 
 
Groep 7/8a      

Danique Creemers
d.creemers@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 

 

 
 
Groep 7/8b      

Marisa Smeets
m.smeets@meerderweert.nl
ma - di - woe

 

Hans Goijens
h.goijens@meerderweert.nl
do - vrij

 
   
Groep 7/8c      

Melanie Bisschops
m.bisschops@meerderweert.nl
ma - di - woe - do - vrij

 


 

 
 
Intern begeleiders   Meer en hoog begaafdheid specialist  

Carolien Knapen - Loijen
c.knapen@meerderweert.nl
di - woe - do

 

Kristel Rietjens - van Berlo
k.rietjens@meerderweert.nl
di - woe - do

 

Joyce Bremmers - Leenders
j.bremmers@meerderweert.nl
woe
 
Conciërge Administratief medewerkster ICT'er  

Frans Maas
f.maas@meerderweert.nl
di - woe

 

Wilma Willekens - Verheijden
w.willekens@meerderweert.nl
ma - di - woe (ochtenden)

 

Mayke Sevens - Bongers
m.sevens@meerderweert.nl
di (om de week)